Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch aluminum alloy wheels ] eşleşme 235 Ürünler.
Chevrolet Malibu için 18 inç 19 inç 5 Delik Araba Alaşım Jant Jantları
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 38 |
| Bitiricilik: | siyah tabanca gri |
Alüminyum Alaşımlı PCD 5x150 Off Road Tekerlekler 17 İnç Kamyon Jantı
| İsim: | Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
Krom Perçinli Alüminyum Alaşımlı 6 Delikli 4x4 Off Road Jantları
| PCD: | 139,7 mm, 150 mm |
|---|---|
| ET: | 18 mm, -12 mm |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Beadlock ile Evrensel Araba 17 × 9 6 Delikli Döküm Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Beadlock ile Universal Car 17 × 9 6 Delikli Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Land Rover Boyama için Satış Sonrası Çoğaltma Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Land Rover için Yeni Tasarım Satış Sonrası Alaşımlı Jantlar Replika Araba Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |
Satış Sonrası Alüminyum Alaşım 19 inç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 18 19 20 21 22 inç PCD 5x108 ile alüminyum Satış Sonrası alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
17 18 İnç 5 × 100 5 × 112 5 × 114.3 Yarış Satış Sonrası Alaşım Jantlar
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş Renk |
| Bitiricilik: | Krom / cila / fırça |
5 Kollu Makine Yüzü Pozitif ET 5 × 120 17 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 15 16 17 18 inç 5 konuştu makine yüz pozitif ET 5x120 alaşım jant araba için |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
A356.2 Alüminyum Alaşımlı 4 Delik 17 İnç Kademeli Jantlar
| Ürün adı: | Fabrika toptan Yeni Tasarım 15 16 17 18 19 20 inç Siyah Araba Alaşım Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
18 İnç Araba Jantı Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 18 İnç Araba Jantı Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 yeni sıcak tasarım |

