Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch aluminum alloy wheels ] eşleşme 235 Ürünler.
16 17 18 19 20 Inch 6 × 139.7 4x4 siyah Off Road alaşımlı jantlar satılık
| Ürün adı: | 16 17 18 19 20 Inch 6 × 139.7 4x4 siyah Off Road alaşımlı jantlar satılık |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
18 "19" 20 "Aşamalı Alüminyum Alaşımlı Araba Jant
| Ürün adı: | WL standart 18 "19" 20 "sendeleyerek alüminyum araba alaşım jantlar toptan |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
SS Özel İçbükey Alüminyum Alaşımlı Dövme Tekerlekler Jantlar 19 İnç 5 X 112
| PCD: | 98mm-165.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm-50mm, 3mm-90mm |
| Malzeme: | A6061-T6, A356.2 T6 Alüminyum Alaşımlı Jant |
Range Rover için 6x139.7 2500LBS Aşamalı 17 İnç Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Maksimum yük 2500LBS ile 17 inç 6x139.7 6x114.3 4x4 alüminyum jantlar |
|---|---|
| için uygun: | korucu gezici |
| Malzeme: | A356.2 |
18 "19" PCD 5 × 114.3 Dökme Alüminyum Alaşımlı Offroad Araba Jant
| Ürün adı: | Yüksek kalite 18 19 inç araba jantları PCD 5x114.3 dökme alüminyum alaşım offroad araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Çoğaltma Alüminyum Alaşımlı 17 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 2020 alüminyum jant çoğaltma tekerlek 17 18 19 20 inç alaşım jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
18 İnç Araba Jantı Alüminyum Alaşımlı Özel Mag Tekerlekler 4 ADET
| Ürün adı: | 18 İnç Araba Jantı Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| ADEDI: | 4 adet |
| Tekerlek Tipi: | 2021 yeni sıcak tasarım |
Özel 1 Adet 2 Adet 3 Adet Dövme Alaşımlı Jantlar
| ad: | KIPARDO Dövme alaşım jant tasarım özelleştirmek 1 parça 2 parça 3 parça üreticisi 18 inç 24 inç mevc |
|---|---|
| Malzeme: | T6061 |
| renk: | Özelleştirmek |
18 İnç 19 İnç 5x114.3 A356.2 Alüminyum Jant Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Özel 18 İnç 19 İnç 5x112 5x114.3 Tekerlekler Spor Döküm Araba Jant Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
Çoğaltma Dövme Alüminyum Alaşım 5 × 114.3 19 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | Çoğaltma alaşım jantlar Özel Tasarım Dövme alüminyum jant 5x114.3 19 İnç Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

