Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 20 inch 6x139 7 wheel ] eşleşme 58 Ürünler.
Range Rover için 17 İnç 6x139.7 Derin İçbükey Offroad Alaşımlı Jant
| İsim: | 17 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
20 İnç 6 × 139,7 5 × 150 4x4 Off Road Jant
| ad: | 20 inç jantlar offroad mag jantlar 6x139.7 5x150 4X4 jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
6 Delik 20 İnç 6 × 139,7 4x4 Off Road Jantlar
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirme |
| Bitiricilik: | Krom/cila/fırça/makine yüzü |
Alüminyum Alaşımlı Derin İçbükey Land Rover Alaşımlı Jantlar 6x139.7 17 İnç
| İsim: | 17 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç 17 inç |
SUV Hafif Kamyon Kamyonetleri için Altın 9 İnç 20 İnç Jantlar 6 Lug
| İsim: | 20 inç 4x4 Alaşım Araba Tekerlekleri ;4x4 Off Road Jantları |
|---|---|
| Boy: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç;20 inç |
6x139.7 Derin İçbükey 6 Delikli Alüminyum Offroad Tekerlekler
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm/-19 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Toyota ford için 6 Delik Alaşımlı Offroad 6x139.7 Tekerlekler Alüminyum Alaşımlı jant
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Toyota fj cruisier için 20 inç 6x114.3 6x139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Offroad Jantlar
| İsim: | 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| boyut: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Hafif Kamyon için 18 İnç PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Tekerlek
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |

