Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 3 piece forged aluminium wheels ] eşleşme 41 Ürünler.
PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24 İnç 3 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24 İnç 3 Adet Dövme Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Hafif Alüminyum Alaşımlı 3 Adet Dövme Tekerlekler
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Bitiricilik: | Krom / cila / fırça |
ET 25 PCD 5x112 Dövme Alüminyum Jant Uzun Garanti
| PCD: | 112 mm, 120 mm, 130 mm |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 50 mm, 59 |
| Garanti: | 3 yıl |
17 İnç Makine Yüzü Dövme Alüminyum Jantlar korozyona dayanıklı
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, 30 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Özel 1 Adet 2 Adet 3 Adet Dövme Alaşımlı Jantlar
| ad: | KIPARDO Dövme alaşım jant tasarım özelleştirmek 1 parça 2 parça 3 parça üreticisi 18 inç 24 inç mevc |
|---|---|
| Malzeme: | T6061 |
| renk: | Özelleştirmek |
20 İnç Satış Sonrası 3 Adet Dövme Tekerlekler
| Malzeme: | Alunimun, Alaşım |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Bitiricilik: | Krom / lehçe / fırça / machina yüz |
Yakıt - Verimli 17 18 19 İnç 3 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | Çin üretici 2020 17 18 19 inç Dövme jantlar araba alaşım jantlar jant |
|---|---|
| Malzeme: | Alunimun, Alaşım |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Fırçalı Siyah 2 Adet Dövme Tekerlekler Yarış için
| Ürün adı: | Fırçalı Siyah 2 Adet Dövme Tekerlekler Yarış için |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Alüminyum Alaşım 5 × 108 2 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | KIPARDO 5x108 dövme jantlar 2 adet 24 6061t6 monoblok 2 adet 3 adet dövme jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Yakıt Tasarruflu 18 24 İnç VOSSEN Dövme Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Yakıt Tasarruflu 18 24 İnç VOSSEN Dövme Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| stil: | yeni tasarım |
| renk: | gümüş, siyah, kahverengi |

