Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 5x112 aftermarket wheels ] eşleşme 27 Ürünler.
Satış Sonrası SUV Spor Araba 18 Inç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 18 inç Satış Sonrası 5x112 5x120 Jantlar SUV Spor Araba Özel İşlenmiş Yüz Satış Sonrası Alaşım Jantl |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Benz için Toptan Çoğaltma Araba Tekerlekleri 18 inç 19 inç 5X112 Alüminyum Jantlar
| Ürün adı: | Benz için 19" 5X112 Alüminyum Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
Akış Şekillendirme ile Özelleştirilebilir 5x160 PCD Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| ADEDI: | 1 takım |
| tekerlek tipi: | yeni tasarım |
İşlenmiş Yüz Araba Jantları Alüminyum Alaşımlı 19 İnç 5 X 112
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | Yapı |
18 19 İnç 5 × 100 Dövme Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş boyut jant jantlar alüminyum 18 19 inç 5x100 araba dövme alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
2020 satış sonrası araba alüminyum alaşım jant araba tekerlekleri alaşım jant 20 5x112 alaşım jant
| Ürün adı: | 2020 satış sonrası araba alüminyum alaşım jant araba tekerlekleri alaşım jant 20 5x112 alaşım jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
19 inç 20 inç 5 × 112 Aşamalı AMG Çoğaltma Jantları
| Ürün adı: | 19 inç 20 inç 5 × 112 Aşamalı AMG Çoğaltma Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

