Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ a356 2 17 aluminum wheel rims ] eşleşme 144 Ürünler.
Satış Sonrası 17 18 19 İnç 5 × 120 Alüminyum Araba Jantları
| Ürün adı: | SıCAK Satış Yüksek Performanslı 17 18 5X120 alüminyum jantlar ile 19 inç Araba Tekerlek |
|---|---|
| stil: | 2020 yeni tasarım |
| renk: | Siyah |
VIA Kademeli Alüminyum Alaşımlı Jant 15 X 8 İnç
| PCD: | 100 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 10 mm, 15 mm, 20 mm, 30 mm, 0 mm |
| Garanti: | 3 yıl 100000km garanti |
127mm PCD 18 İnç Offroad Tekerlek Jantları 4X4 Parlak Siyah Renk
| PCD: | 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Garanti: | 3 yıl |
18 "19" 20 "Aşamalı Alüminyum Alaşımlı Araba Jant
| Ürün adı: | WL standart 18 "19" 20 "sendeleyerek alüminyum araba alaşım jantlar toptan |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
17 18 19 inç 6x139.7 4x4 mat siyah offroad tekerlek Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
18 "19" PCD 5 × 114.3 Dökme Alüminyum Alaşımlı Offroad Araba Jant
| Ürün adı: | Yüksek kalite 18 19 inç araba jantları PCD 5x114.3 dökme alüminyum alaşım offroad araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
İçbükey Derin Çanak 6 Pabuç 20 İnç 6x139.7 Alüminyum Lastik Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, -5 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
KIPARDO Döküm Alaşımlı Jantlar 18 İnç Al Toyota Cilalı Öğütülmüş Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | KIPARDO Cilalı Öğütülmüş 18 İnç Al Toyota Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2/Alüminyum |
| Renk: | gümüş |
17 inç A356.2 Alüminyum Döküm 5x127 Alaşım Araba Jantları
| Ürün adı: | 17 inç orijinal fabrika alüminyum döküm alaşım araba jantı |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 60 ADET |
Korozyona Dayanıklı Orijinal BM Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 15 16 17 18 19 inç 4x100 5x112 alaşım jant 5x130, satış sonrası jant jant çin yapılan 00516 |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |

