Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ flow forming forged alloy wheels ] eşleşme 116 Ürünler.
20 İnç Derin Dudak Alüminyum Alaşımlı 4x4 KIRMIZI Kapalı Yol Jantları
| Ürün adı: | 17 18 19 20 inç Derin Dudak Alüminyum Alaşımlı 4x4 KIRMIZI Jantlar Off Road Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Adedi: | 4 adet |
Land Rover Çoğaltma Alüminyum Alaşımlı Jantlar 18 "19" 20 "
| Ürün adı: | 2021 Land Rover En Yeni Tasarım Replika Jant Popüler Tasarım 18"19" 20" |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |
F150 6 × 139,7 17 İnç Beadlock Offroad Tekerlekler
| Ürün adı: | F150 6 × 139,7 17 İnç Beadlock Offroad Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Siyah |
Fırçalanmış yüzey işlemeli 20" Replika Land Rover Off Road Oem Tekerlekler
| Ürün adı: | Fırçalanmış yüzey işlemeli 20" Replika Land Rover Off Road Oem Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Camry Çoğaltma Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | JWL standart 17 "18" oem yedek araba jantları Camry için |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
19 inç 20 inç 5 × 112 Aşamalı AMG Çoğaltma Jantları
| Ürün adı: | 19 inç 20 inç 5 × 112 Aşamalı AMG Çoğaltma Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
JWL VIA 16 Inch 6 Lug 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | JWL VIA Tekerlekler Toptan Fiyat 16 Inç 6 Lug Offroad Kamyon 4X4 Alaşım Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | kırmızı beyaz |
4 × 100 5 × 112 5 × 130 Satış Sonrası 19 İnç Aşamalı Tekerlekler
| Ürün adı: | 17 18 19 inç 4x100 5x112 alaşım jant 5x130 satış sonrası jant çin'den |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
A356.2 Alüminyum Alaşımlı 5x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantları
| Ürün adı: | 2021 yeni tasarım 4x4 alaşım jant 5x114.3 6x139.7 offroad tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Adedi: | 4 adet |
Çoğaltma AUDI Araba Alaşımlı Jantlar Boyut 20 21 22 İnç Alüminyum Alaşımlı Araba Tekerleği
| Ürün adı: | Çoğaltma AUDI Araba Alaşımlı Jantlar Boyut 20 21 22 İnç Alüminyum Alaşımlı Araba Tekerleği |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |

