Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ forged concave wheels rims ] eşleşme 17 Ürünler.
A356.2 Vossen 5x114.3 18 Alaşımlı Jantlar Satış Sonrası Mag Wheels
| Ürün adı: | 17 18 19 inç vossen satış sonrası araba mag tekerlekleri jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
TUV Tunç Suv Offroad 17 İnç 6x139.7 İçbükey 4x4 Off Road Jantları
| Ürün adı: | TUV Tunç Suv Offroad 17 İnç 6x139.7 İçbükey 4x4 Off Road Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Özel 4 × 4 Offroad Satış Sonrası Alüminyum Jantlar
| Ürün adı: | 2020 çin'den toptan yeni tasarım 4 * 4 offroad Alaşım Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
15 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 110mm CB İçbükey Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm, -44 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
American Sport Car İnce Kol İçbükey Alaşımlı Jantlar A356.2 Alüminyum 19 İnç
| Ürün adı: | Amerikan spor otomobil içbükey ince kollu 15 16 17 18 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 4 adet |
Spor Araba İçbükey İnce 15 İnç Döküm Alaşımlı Jantlar Konuştu
| Ürün adı: | Amerikan spor otomobil içbükey ince kollu 15 16 17 18 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
Kipardo 22 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 114.3mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garanti: | 3 yıl |

