Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ multi spoke 6x139 7 wheel ] eşleşme 4 Ürünler.
Offroad Araba için Siyah Bronz R20 6x139.7 Tekerlek Çok Kollu Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 0~+15 |
| Garanti: | 3 yıl |
13 İnç 17 İnç Çok Kollu Siyah Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 13 14 15 16 17 inç çok kollu siyah satış sonrası döküm alaşım araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 4 adet |
İçbükey Derin Çanak 6 Pabuç 20 İnç 6x139.7 Alüminyum Lastik Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, -5 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
6 Pabuçlu Alüminyum Alaşımlı Jantlar 20 İnç 6x139.7 tacoma f150 toyota kara kruvazörü için
| İsim: | Toyota tacoma 4Runner için Alaşım Jantlar 20 İnç 6x139.7 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Bitiricilik: | Birçok renk, ayrıca özelleştirilmiş desteği |
1

