Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 17 inch 4x4 wheels rims ] eşleşme 119 Ürünler.
Akış Şekillendirme ile Özelleştirilebilir 5x160 PCD Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| ADEDI: | 1 takım |
| tekerlek tipi: | yeni tasarım |
PCD 6 × 139,7 17 19 20 22 İnç Off Road Alaşım 4x4 Jantlar
| Ürün adı: | SUV 4X4 17 19 20 22 inç araba jantları offroad alaşım jant PCD 6X139.7 alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
5x112 Audi Çoğaltma Alaşım Jantlar 4x4 Jantlar Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | 5x112 çoğaltma audi jantlar 4x4 jantlar alaşım jantlar |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
Hafif Kamyon için 10mm ET PCD 114.3mm 4x4 Off Road Jantları
| isim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
SUV Hafif Kamyon Kamyonetleri için Altın 9 İnç 20 İnç Jantlar 6 Lug
| İsim: | 20 inç 4x4 Alaşım Araba Tekerlekleri ;4x4 Off Road Jantları |
|---|---|
| Boy: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç;20 inç |
A356.2 Alüminyum Alaşımlı 5x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantları
| Ürün adı: | 2021 yeni tasarım 4x4 alaşım jant 5x114.3 6x139.7 offroad tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Adedi: | 4 adet |
9 İnç 16 İnç Krom Jantlar Krom Perçinler Jeep Offroad Tekerlekler
| ET: | 15 mm, -12 mm, 15 mm, -12 mm |
|---|---|
| anahtar kelime: | Krom Perçinli Mesh Tasarımı |
| Bitiricilik: | şeker kırmızısı + krom perçinler |
Özel 4X4 Off Road 22 İnç 5 * 120 Dövme Araba Tekerlekleri
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirmek |
| Bitiricilik: | makine yüzü |
Çoğaltma Dövme Alüminyum Alaşım 5 × 114.3 19 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | Çoğaltma alaşım jantlar Özel Tasarım Dövme alüminyum jant 5x114.3 19 İnç Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
A356.2 Malzeme Beş Kollu 4x4 Off Road Jantları Korozyona Dirençli
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |

