Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 17 inch 4x4 wheels rims ] eşleşme 119 Ürünler.
Land Cruiser 20 İnç 21 İnç 5 × 150 Çoğaltma Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Land Cruiser için JWL standart 20 inç 21 inç 5x150 Oem yedek offroad tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Hafif Kamyon için 18 İnç PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Tekerlek
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
Toyota Tacoma Tundra için 17 İnç 4 × 4 Alaşım Araba Tekerlekleri Jantları
| Ürün adı: | toyota tacoma tundra için 17 inç 4 × 4 6x139.7 alaşım araba tekerlekleri jantlar |
|---|---|
| stil: | 2022 yeni tasarım |
| Renk: | mat siyah veya özelleştirilmiş |
Beş Kollu Derin İçbükey 6 Delik 6x114.3 Offroad Jant
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
6x114.3 18 inç Özel Alüminyum Jantlar, 4Runner 18 İnç Jantlar
| İsim: | 17 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Yüksek Mukavemetli Dövme Gunmetal Araba Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Kipardo 6061-T6 özellikler özelleştirilmiş fırçalanmış tunç dövme araba alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | altın |
A356.2 4 × 4 SUV Arazi Tekerlekleri
| Ürün adı: | A356.2 4 × 4 SUV Arazi Tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
6x139.7 20 İnç 4X4 Araba Alaşımlı Jantlar 15mm ET JWL sertifikalı
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 10 mm, 15 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT
| İsim: | 18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Suv Pickup için 6x150 Offroad Alaşımlı Jant 9 İnç Genişlik
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |

