Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 17 inch 4x4 wheels rims ] eşleşme 119 Ürünler.
Mat Siyah Alüminyum Araba Alaşımlı Jant Jantları 20 İnç PCD 6x139.7
| ET: | 12 mm |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
17 inç 5X114.3 BMW Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekleri Döküm
| Ürün adı: | 17 inç 5X114.3 BMW Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekleri Döküm |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET (1 SET) |
| Tekerlek tipi: | İyi tasarım |
Darbelere Dayanıklı 18 20 22 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| ad: | Offroad jantlar hafif kamyon jantları 18 20 22 inç 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X139.7 alaşım jantla |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
17 18 19 inç 6x139.7 4x4 mat siyah offroad tekerlek Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
18 "19" 20 "Aşamalı Alüminyum Alaşımlı Araba Jant
| Ürün adı: | WL standart 18 "19" 20 "sendeleyerek alüminyum araba alaşım jantlar toptan |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Hafif Kamyon için 17 İnç PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road Jantları
| isim: | Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
Toyota fj cruisier için 20 inç 6x114.3 6x139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Offroad Jantlar
| İsim: | 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| boyut: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Makine Yüzü Dövme 19 İnç Döküm Alaşımlı Jant BMW İçin Uygun
| Ürün adı: | Çok Boyutlu Siyah Makine Yüzü Satış Sonrası Döküm Alaşımlı Araba Jantı |
|---|---|
| ADEDI: | 4 adet |
| Tekerlek Tipi: | 2021 tasarımı |
Muti Konuştu 17 İnç Offroad Alaşımlı Jant Jantları A356.2 Hammadde
| İsim: | 17~20 inç 4x4 offroad Alaşımlı Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |

