Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 17 inch staggered alloy wheels ] eşleşme 24 Ürünler.
Dövme İçbükey Alaşım 20 19 18 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | Dövme İçbükey Alaşım 20 19 18 İnç Aşamalı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
Satış Sonrası Alüminyum Alaşım 19 inç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 18 19 20 21 22 inç PCD 5x108 ile alüminyum Satış Sonrası alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
18 "19" 20 "Aşamalı Alüminyum Alaşımlı Araba Jant
| Ürün adı: | WL standart 18 "19" 20 "sendeleyerek alüminyum araba alaşım jantlar toptan |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
4 × 100 5 × 112 5 × 130 Satış Sonrası 19 İnç Aşamalı Tekerlekler
| Ürün adı: | 17 18 19 inç 4x100 5x112 alaşım jant 5x130 satış sonrası jant çin'den |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
Satış Sonrası SUV Spor Araba 18 Inç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 18 inç Satış Sonrası 5x112 5x120 Jantlar SUV Spor Araba Özel İşlenmiş Yüz Satış Sonrası Alaşım Jantl |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
SS Özel İçbükey Alüminyum Alaşımlı Dövme Tekerlekler Jantlar 19 İnç 5 X 112
| PCD: | 98mm-165.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm-50mm, 3mm-90mm |
| Malzeme: | A6061-T6, A356.2 T6 Alüminyum Alaşımlı Jant |
15 inç 16 inç 17 inç 5 × 112 Döküm Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş boyut araba alaşım jantlar 15 inç 16 inç 17 inç 5x112 jant jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
A356.2 Alüminyum Alaşımlı 20 19 18 İnç Kademeli Jantlar
| Ürün adı: | Fabrika toptan 2020 18 19 20 inç alüminyum alaşım araba jantları jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
5 Delik 17 × 7 18 × 7.5 İnç Otomotiv Jant
| Ürün adı: | 5 Delik 17 × 7 18 × 7.5 İnç Otomotiv Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Dövme Alüminyum Alaşımlı Çoğaltma Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | Toptan Fabrika Fiyat çoğaltma tekerlek Alüminyum Alaşım Dövme aftermarket Jantlar Tekerlek |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

