Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 17 inch staggered alloy wheels ] eşleşme 24 Ürünler.
4 × 4 Araba 16 × 8 17 × 8 PCD 6 × 139,7 17 İnç Kademeli Jantlar
| Ürün adı: | 4 × 4 Araba 16 × 8 17 × 8 PCD 6 × 139,7 17 İnç Kademeli Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Range Rover için 6x139.7 2500LBS Aşamalı 17 İnç Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Maksimum yük 2500LBS ile 17 inç 6x139.7 6x114.3 4x4 alüminyum jantlar |
|---|---|
| için uygun: | korucu gezici |
| Malzeme: | A356.2 |
A356.2 Alüminyum Alaşımlı 4 Delik 17 İnç Kademeli Jantlar
| Ürün adı: | Fabrika toptan Yeni Tasarım 15 16 17 18 19 20 inç Siyah Araba Alaşım Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
5 Kollu Makine Yüzü Pozitif ET 5 × 120 17 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 15 16 17 18 inç 5 konuştu makine yüz pozitif ET 5x120 alaşım jant araba için |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Özel Alüminyum Alaşımlı 18 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş boyutu 17 18 araba alüminyum alaşım jantlar 17 inç satış sonrası jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7 için LSGZL 18 İnç Dövme Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165.1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 50 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 25 mm, 0 mm |
| Malzeme: | alüminyum, |
VIA Kademeli Alüminyum Alaşımlı Jant 15 X 8 İnç
| PCD: | 100 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 10 mm, 15 mm, 20 mm, 30 mm, 0 mm |
| Garanti: | 3 yıl 100000km garanti |
17 18 19 20 22 İnç Japon Otomobil İçin Aşamalı Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Pcd ile 17x7.5 inç jantlar 6x139.7 Japon araba için fit yeni tasarım araba alaşım jant jantlar 17 18 |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Çoğaltma Dövme Alüminyum Alaşım 5 × 114.3 19 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | Çoğaltma alaşım jantlar Özel Tasarım Dövme alüminyum jant 5x114.3 19 İnç Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Çoğaltma Alüminyum Alaşımlı 17 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 2020 alüminyum jant çoğaltma tekerlek 17 18 19 20 inç alaşım jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

