Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 20 inch car wheel rim ] eşleşme 204 Ürünler.
17×9 JWL Araba Jant Beadlock A356.2 Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Universal Car 17×9 6 Delikli Beadlock ile Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Özel Derin İçbükey Dövme Araba Jant 18 - 22 İnç
| PCD: | özelleştirilebilir |
|---|---|
| ET: | özelleştirilebilir |
| Malzeme: | T6061 |
20 İnç 6x139.7 Jantlar Alüminyum Araba Alaşımlı Jantlar Mat siyah renk
| PCD: | 127 mm, 139,7 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15 mm, 18 mm, 12 |
| Garanti: | 3 yıl |
Çok Telli Konuşmacılar Dövme 20 İnç Krom Mercedes Jantları
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
17 İnç Alaşımlı Jant Jantları, Hafif Dövme İçbükey Jant Jantları
| PCD: | 143.1 mm, 165.1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 3 yıl |
Dövme 19 İnç Araba Mag Jantları Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | Dövme 19 İnç Araba Mag Jantları Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Adedi: | 8 adet |
| Tekerlek tipi: | yeni kalıp |
Toyota Tacoma Tundra için 17 İnç 4 × 4 Alaşım Araba Tekerlekleri Jantları
| Ürün adı: | toyota tacoma tundra için 17 inç 4 × 4 6x139.7 alaşım araba tekerlekleri jantlar |
|---|---|
| stil: | 2022 yeni tasarım |
| Renk: | mat siyah veya özelleştirilmiş |
18 "19" PCD 5 × 114.3 Dökme Alüminyum Alaşımlı Offroad Araba Jant
| Ürün adı: | Yüksek kalite 18 19 inç araba jantları PCD 5x114.3 dökme alüminyum alaşım offroad araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
19 inç 20 inç 5 × 112 Aşamalı AMG Çoğaltma Jantları
| Ürün adı: | 19 inç 20 inç 5 × 112 Aşamalı AMG Çoğaltma Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Mat Siyah Alüminyum Araba Alaşımlı Jant Jantları 20 İnç PCD 6x139.7
| ET: | 12 mm |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |

