Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 20 inch car wheel rim ] eşleşme 204 Ürünler.
5 Delik 20 İnç Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 2020 toptan yeni tasarım 5 delik satış sonrası 20 inç araba jantları alaşım jant |
|---|---|
| renk: | siyah + çok konuşmacı |
| Delik: | 5,6,8 |
OEM Değiştirme 20x8.5 20 İnç 5X108 Araba Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | 2021 yeni tasarım OEM yedek 20x8.5 20 inç jantlar jantlar 5X108 araba alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
Yakıt - Verimli 16 "17" 20 "Offroad Araba Jant
| Ürün adı: | Yakıt - Verimli 16 "17" 20 "Offroad Araba Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Kırmızı |
Land Rover Çoğaltma Kamyon Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları 22 İnç
| Ürün adı: | 16-22 İnç Çoğaltma Land Rover Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları / Kamyon Tekerlekleri |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |
18 19 inç spor otomobil parçası alüminyum alaşımlı araba tekerlekleri jantlar
| Ürün adı: | alüminyum alaşımlı araba tekerlekleri jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | Boyama, Elmas Kesim, özelleştirilmiş |
19x8 19x9 6061 Alüminyum 5 Delik 5x112 Araba Jantları
| Ürün adı: | 19x8 19x9 Özel jantlar 6061 Alüminyum Benz için 5 Delik 5x112 araba tekerlek jantları |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
5 Delik 17 × 7 18 × 7.5 İnç Otomotiv Jant
| Ürün adı: | 5 Delik 17 × 7 18 × 7.5 İnç Otomotiv Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
wholesale çin 5 Delik 20 İnç T6061 Alaşım Satış Sonrası Araba satış sonrası alaşım jant Jantlar
| Ürün adı: | wholesale çin 5 Delik 20 İnç T6061 Alaşım Satış Sonrası Araba satış sonrası alaşım jant Jantlar |
|---|---|
| Marka: | KIPARDO |
| Malzeme: | T6061 |
20 İnç 6 × 139,7 5 × 150 4x4 Off Road Jant
| ad: | 20 inç jantlar offroad mag jantlar 6x139.7 5x150 4X4 jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
127mm PCD 18 İnç Offroad Tekerlek Jantları 4X4 Parlak Siyah Renk
| PCD: | 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Garanti: | 3 yıl |

