Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 20 inch car wheel rim ] eşleşme 204 Ürünler.
JEEP TOYOTA için PCD 6x139.7 İçbükey 20x12 Derin İçbükey Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 20x12 suv jantlar ET -44 offroad jant, pcd 6x139.7 4X4 alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 139,7 mm |
| ET: | -44 |
15 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 110mm CB İçbükey Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm, -44 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Land Rover için 20X9.5 20X8.5 Çoğaltma Araba Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Land Rover için çoğaltma Araba Alaşım Jantlar Boyutu 20X8.5 20X9.5 19X8.5 19X9.5 Kin-1022 |
|---|---|
| İÇİN UYGUN: | Land Rover |
| Malzeme: | A356.2 |
VIA Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 40mm ET Özelleştirilebilir Renk
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
SUV Araba 12mm için A710 Alaşım Off Road Tekerlek 4 X 4
| PCD: | 127 mm, 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 12 mm |
| Garanti: | 3 yıl garanti |
18 19 İnç 5 × 100 Dövme Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş boyut jant jantlar alüminyum 18 19 inç 5x100 araba dövme alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Siyah Araba alaşım jantlar 17 inç dövme siyah satış sonrası alüminyum jantlar
| Ürün adı: | Siyah Araba alaşım jantlar 17 inç dövme siyah satış sonrası alüminyum jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Alüminyum 17 İnç 6 Delikli Offroad 139.7 PCD Alaşımlı Jantlar
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| BOY: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Deep Lip 4x4 Off Road Tekerlekler
| Ürün adı: | 20 22 24 inç Derin Dudak Alüminyum Alaşımlı 4x4 Jant OffRoad Tekerlekler |
|---|---|
| renk: | siyah kahverengi |
| Delik: | 5,6,8 |

