Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch aluminum alloy wheels ] eşleşme 235 Ürünler.
İçbükey 4X114.3 Tekerlekler Jantlar Suv Binek Araç Alüminyum Alaşımlı jantlar
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum Alaşım |
| Bitiricilik: | Siyah |
22 İnç 22 × 10.5 Satış Sonrası Siyah Alaşım Jant
| ad: | Alaşım araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
JWL VIA 18 İnç 5x120 A356.2 Alüminyum Araba Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Özel toptan yeni tasarım araba 5x120 jantlar çin ucuz alaşımlı alüminyum jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
PCD 5x112 16 İnç Döküm Alüminyum Satış Sonrası Jantlar
| Malzeme: | PCD 5x112 ile Çin yüksek kaliteli 16 17 inç özel alüminyum jant |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
6x114.3 18 inç Özel Alüminyum Jantlar, 4Runner 18 İnç Jantlar
| İsim: | 17 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Alüminyum 17 İnç 6 Delikli Offroad 139.7 pCD Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 18 mm, -12 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
127mm PCD 18 İnç Offroad Tekerlek Jantları 4X4 Parlak Siyah Renk
| PCD: | 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Garanti: | 3 yıl |
20 İnç 6x139.7 Jantlar Alüminyum Araba Alaşımlı Jantlar Mat siyah renk
| PCD: | 127 mm, 139,7 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15 mm, 18 mm, 12 |
| Garanti: | 3 yıl |
Toyota fj cruisier için 20 inç 6x114.3 6x139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Offroad Jantlar
| İsim: | 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| boyut: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç |
OEM Değiştirme 16x6.5 17x6.5 5x114.3 Döküm Alaşımlı Jantlar
| Malzeme: | 2019 sıcak 16x6.5 17x6.5 5x114.3 jantlar alaşım jantlar satılık döküm jantlar |
|---|---|
| ADEDI: | 4 ADET |
| tekerlek tipi: | 2021 tasarımı |

