Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch aluminum alloy wheels ] eşleşme 235 Ürünler.
Hafif Kamyon için 18 İnç PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Tekerlek
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
16 inç 17 inç 18 inç 6 × 139,7 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | 4X4 Jantlar 16 inç 18 inç 17 inç 6x139.7 offRoad Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Delik: | 5,6,8 |
Muti Konuştu 17 İnç Offroad Alaşımlı Jant Jantları A356.2 Hammadde
| İsim: | 17~20 inç 4x4 offroad Alaşımlı Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
6x139.7 20 İnç 4X4 Araba Alaşımlı Jantlar 15mm ET JWL sertifikalı
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 10 mm, 15 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
F60632 R 18 İnç Kademeli Jantlar 8.0j Mercedes SL5 için Alaşımlı Jantlar Jantlar
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25 mm, 30 mm, 35 mm |
| Garanti: | 3 evet için garanti |
Toyota ford için 6 Delik Alaşımlı Offroad 6x139.7 Tekerlekler Alüminyum Alaşımlı jant
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
JWL VIA Sertifikalı Jantlar BMW 19 İnç Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Satış Sonrası Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Satış sonrası 18 19 20 21 22 inç PCD 5x108 ile araba için alüminyum alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
4 Delikli Özelleştirilmiş Siyah 17 inç Alüminyum Jantlar
| Malzeme: | 4 delikli toptan siyah 17 inç alüminyum alaşımlı jantlar |
|---|---|
| Adedi: | 4 adet |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
17 inç Off Road Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 17 inç Off Road Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |

