Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch aluminum alloy wheels ] eşleşme 235 Ürünler.
Toyota Tacoma Tundra için 17 İnç 4 × 4 Alaşım Araba Tekerlekleri Jantları
| Ürün adı: | toyota tacoma tundra için 17 inç 4 × 4 6x139.7 alaşım araba tekerlekleri jantlar |
|---|---|
| stil: | 2022 yeni tasarım |
| Renk: | mat siyah veya özelleştirilmiş |
bmw 3 serisi için PCD 5 × 112 Alüminyum Krom Alaşımlı 19 İnç Kademeli Jantlar
| Ürün adı: | PCD 5×112 Alüminyum Krom Alaşımlı 19 İnç Kademeli Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
19x8 19x9 6061 Alüminyum 5 Delik 5x112 Araba Jantları
| Ürün adı: | 19x8 19x9 Özel jantlar 6061 Alüminyum Benz için 5 Delik 5x112 araba tekerlek jantları |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
Benz için Toptan Çoğaltma Araba Tekerlekleri 18 inç 19 inç 5X112 Alüminyum Jantlar
| Ürün adı: | Benz için 19" 5X112 Alüminyum Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
17 18 19 inç 6x139.7 4x4 mat siyah offroad tekerlek Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
17 İnç Özel Yapılmış Satış Sonrası Mag Wheels Siyah Kaplama
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 30 mm, 35 mm, 40 mm, 25 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
6x139.7 Derin İçbükey 6 Delikli Alüminyum Offroad Tekerlekler
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm/-19 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
17 İnç 6x114.3 Kamyon Offroad Tekerlekleri Krom Malzeme
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Ismarlama 1995 18 İnç Mercedes Benz E Sınıfı Jantlar
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
Performans Arabaları için 6061-T6 Monoblok Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | Performans Arabaları için 6061-T6 Monoblok Dövme Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

