Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch aluminum alloy wheels ] eşleşme 235 Ürünler.
JEEP TOYOTA için PCD 6x139.7 İçbükey 20x12 Derin İçbükey Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 20x12 suv jantlar ET -44 offroad jant, pcd 6x139.7 4X4 alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 139,7 mm |
| ET: | -44 |
15 İnç 4 Delik Özel Boyutlu Araba Alaşımlı Jantlar, Alaşımlı Otomotiv Jantları Jantlar
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 4/8*100~114,3 |
|---|---|
| ET: | 20 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
17 İnç Alaşımlı Jant Jantları, Hafif Dövme İçbükey Jant Jantları
| PCD: | 143.1 mm, 165.1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 3 yıl |
A356.2 4 × 4 SUV Arazi Tekerlekleri
| Ürün adı: | A356.2 4 × 4 SUV Arazi Tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
OEM Arabalar Siyah 19 İnç PCD 5x120 Alüminyum Jantlar
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirmek |
| Bitiricilik: | makine yüzü |
A356.2 Alüminyum Alaşımlı 6H 20X12 "4x4 Off Road Jantları
| Ürün adı: | A356.2 Alüminyum Alaşımlı 6H 4x4 Off Road Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Bitiricilik: | mat siyah, Mat Gun metal, mat bronz, Şeker Kırmızısı, Saten bronz |
Fırçalanmış Parlak Alüminyum Alaşımlı 19x9.5 Jantlar korozyona dayanıklı
| Ürün adı: | 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 alüminyum alaşım jant araba tekerleği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
4 × 100 5 × 112 5 × 130 Satış Sonrası 19 İnç Aşamalı Tekerlekler
| Ürün adı: | 17 18 19 inç 4x100 5x112 alaşım jant 5x130 satış sonrası jant çin'den |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
VIA Elmas Kesim Gümüş 19 İnç Mag Land Rover Replika Tekerlekler
| Ürün adı: | VIA Elmas Kesim Gümüş 19 İnç Mag Land Rover Replika Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | GÜMÜŞ |

