Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch aluminum alloy wheels ] eşleşme 235 Ürünler.
5x114.3 5x120 Araba Alüminyum Çoğaltma audi Alaşım Jantlar boyutu 18 19 20
| Ürün adı: | 5x114.3 5x120 Araba Alüminyum Çoğaltma audi Alaşım Jantlar boyutu 18 19 20 |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
A356.2 Araba Döküm Alüminyum Jantlar 5x112 Satış Sonrası Alüminyum Jantlar
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş boyut araba alaşım jantlar 15 inç 16 inç 17 inç 5x112 jant jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
18x8.5 Pcd 114.3 Alüminyum Döküm Satış Sonrası Mag Tekerlekler 5 Delik
| Ürün adı: | 5 delik 18x8.5 pcd 114.3 alüminyum alaşımlı döküm bmw satış sonrası mag tekerlek jantı göndermeye ha |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
Alüminyum Alaşım 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | PCD 6X139.7 17 19 20 22 inç SUV 4X4 araba jantları off road alaşım jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
2020 satış sonrası araba alüminyum alaşım jant araba tekerlekleri alaşım jant 20 5x112 alaşım jant
| Ürün adı: | 2020 satış sonrası araba alüminyum alaşım jant araba tekerlekleri alaşım jant 20 5x112 alaşım jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
17" Replika Range Rover Sport offroad suv Tekerlekler
| Ürün adı: | 17" Replika Range Rover Sport offroad suv Tekerlekler |
|---|---|
| İÇİN UYGUN: | Ranger Rover |
| Malzeme: | A356.2 |
Offroad Araba için Siyah Bronz R20 6x139.7 Tekerlek Çok Kollu Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 0~+15 |
| Garanti: | 3 yıl |
Derin Çanak 6 Delikli 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum Alaşımlı
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boyut: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
A356.2 19 İnç Replica Land Rover Sport Wheels Hafif Ağırlık
| Ürün adı: | A356.2 19 İnç Replica Land Rover Sport Wheels Hafif Ağırlık |
|---|---|
| İÇİN UYGUN: | Ranger Rover |
| Malzeme: | A356.2 |
JWL VIA 20X12 Fırçalı OEM 4x4 OffRoad Tekerlek Jantları
| Ürün adı: | JWL VIA 20X12 Fırçalı OEM 4x4 OffRoad Tekerlek Jantları |
|---|---|
| PCD: | 6x139.7 |
| ET: | -44 |

