Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch aluminum alloy wheels ] eşleşme 235 Ürünler.
Alüminyum 17 İnç 6 Delikli Offroad 139.7 PCD Alaşımlı Jantlar
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| BOY: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Hafif Kamyon için Alüminyum En 139.7 Pulgadas 4x4 Off Road Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
İçbükey Derin Çanak 6 Pabuç 20 İnç 6x139.7 Alüminyum Lastik Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, -5 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
16 17 inç 6x139.7 4x4 Offroad Tekerlekler Krom Perçinli Mesh Tasarımı
| PCD: | 5x127.6x139.7,5x150 |
|---|---|
| ET: | 15 mm, -12 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
17 inç 5X114.3 BMW Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekleri Döküm
| Ürün adı: | 17 inç 5X114.3 BMW Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekleri Döküm |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET (1 SET) |
| Tekerlek tipi: | İyi tasarım |
Hafif 2 Adet Dövme Negatif Ofset 4x4 Jantlar
| Ürün adı: | 18 19 20 21 22 inç özelleştirmek 2 parça dövme negatif ofset offroad SUV jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Alüminyum Döküm 6x114.3 5x127 4x4 Kamyonet Jantları
| Ürün adı: | Döküm Alüminyum 6x114.3 5x127 4x4 Kamyonet Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Renk: | bronz/siyah |
Beş Kollu Derin İçbükey 6 Delik 6x114.3 Offroad Jant
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |

