Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch aluminum alloy wheels ] eşleşme 235 Ürünler.
20 İnç Ranger Rover ÇOĞALTMA TEKERLEK Döküm
| Ürün adı: | 20 İnç Ranger Rover ÇOĞALTMA TEKERLEK Döküm |
|---|---|
| İÇİN UYGUN: | Ranger Rover |
| Malzeme: | A356.2 |
Yakıt - Verimli 17 18 19 İnç 3 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | Çin üretici 2020 17 18 19 inç Dövme jantlar araba alaşım jantlar jant |
|---|---|
| Malzeme: | Alunimun, Alaşım |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Alüminyum Alaşımlı Araba Jant
| Ürün adı: | En çok satan araba jantı 17 18 19 20 21 22 inç 5x112 alüminyum hafif alaşım döküm araba tekerlekleri |
|---|---|
| renk: | siyah veya gümüş |
| Boy: | 17 18 19 20 21 22 inç 5x112 |
PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24 İnç 3 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24 İnç 3 Adet Dövme Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
20 inç 6 Pabuçlar Offroad Alaşımlı Pikap Suv 6x139.7 5x150 4x4 tacoma için Jant
| İsim: | 17 18 19 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Hafif Kamyon için 17 İnç PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road Jantları
| isim: | Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
TUV 24 İnç 8 Delik A356.2 4x4 Dövme Offroad Tekerlekler Jantlar
| Ürün adı: | Dövme Offroad Tekerlekler Jantlar |
|---|---|
| için uygun: | TÜM ARABA |
| Malzeme: | A356.2 |
5 Kollu Tasarımlı Kamyonet 5x127 Krom Offroad Alaşımlı Jantlar
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
SUV Hafif Kamyon Kamyonetleri için Altın 9 İnç 20 İnç Jantlar 6 Lug
| İsim: | 20 inç 4x4 Alaşım Araba Tekerlekleri ;4x4 Off Road Jantları |
|---|---|
| Boy: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç;20 inç |
Çok Telli Konuşmacılar Dövme 20 İnç Krom Mercedes Jantları
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |

