Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch offroad wheel rims ] eşleşme 66 Ürünler.
5 Delik 17 × 7 PCD5 × 114.3 Çoğaltma Alaşımlı Jant
| Marka: | KIPARDO |
|---|---|
| ad: | Alüminyum alaşımlı jantlar |
| Malzeme: | A356.2 |
Toyota ford için 6 Delik Alaşımlı Offroad 6x139.7 Tekerlekler Alüminyum Alaşımlı jant
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
6x139.7 Derin İçbükey 6 Delikli Alüminyum Offroad Tekerlekler
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm/-19 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
6 Pabuçlu Alüminyum Alaşımlı Jantlar 20 İnç 6x139.7 tacoma f150 toyota kara kruvazörü için
| İsim: | Toyota tacoma 4Runner için Alaşım Jantlar 20 İnç 6x139.7 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Bitiricilik: | Birçok renk, ayrıca özelleştirilmiş desteği |
20 inç 6 Pabuçlar Offroad Alaşımlı Pikap Suv 6x139.7 5x150 4x4 tacoma için Jant
| İsim: | 17 18 19 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Suv Araba 17x9 İnç Kamyon Tekerlekleri 130mm PCD özelleştirilebilir renk
| PCD: | 130 mm, 139,7 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Garanti: | 3 yıl |
Darbelere Dayanıklı 18 20 22 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| ad: | Offroad jantlar hafif kamyon jantları 18 20 22 inç 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X139.7 alaşım jantla |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
JWL VIA 17x8 16x8 6x139.7 4x4 Off Road Jantları Pcd ile
| Ürün adı: | 2021 sıcak satış 4x4 offroad tekerlek 16x8 17x8 offroad tekerlek pcd 6x139.7 alaşım jantlar ile arab |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Adedi: | 4 adet |
Alüminyum Döküm 6x114.3 5x127 4x4 Kamyonet Jantları
| Ürün adı: | Döküm Alüminyum 6x114.3 5x127 4x4 Kamyonet Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Renk: | bronz/siyah |
SUV Hafif Kamyon Kamyonetleri için Altın 9 İnç 20 İnç Jantlar 6 Lug
| İsim: | 20 inç 4x4 Alaşım Araba Tekerlekleri ;4x4 Off Road Jantları |
|---|---|
| Boy: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç;20 inç |

