Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch offroad wheel rims ] eşleşme 66 Ürünler.
127mm PCD 18 İnç Offroad Tekerlek Jantları 4X4 Parlak Siyah Renk
| PCD: | 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Garanti: | 3 yıl |
TUV 24 İnç 8 Delik A356.2 4x4 Dövme Offroad Tekerlekler Jantlar
| Ürün adı: | Dövme Offroad Tekerlekler Jantlar |
|---|---|
| için uygun: | TÜM ARABA |
| Malzeme: | A356.2 |
Hafif Kamyon için 18 İnç PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Tekerlek
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
18 İnç Araba Jantı Alüminyum Alaşımlı Özel Mag Tekerlekler 4 ADET
| Ürün adı: | 18 İnç Araba Jantı Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| ADEDI: | 4 adet |
| Tekerlek Tipi: | 2021 yeni sıcak tasarım |
17 18 19 inç 6x139.7 4x4 mat siyah offroad tekerlek Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
6x114.3 18 inç Özel Alüminyum Jantlar, 4Runner 18 İnç Jantlar
| İsim: | 17 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Range Rover 17 İnç PCD 6x139.7 Alüminyum Alaşımlı 17 İnç Off Road Jantları
| Ürün adı: | 22 inç 6x139.7 alüminyum alaşımlı offroad jant |
|---|---|
| İçin uygun: | Ranger Rover için, Toyota tacoma lexus GX460 GX470 |
| Malzeme: | A356.2 |
JWL VIA 20X12 Fırçalı OEM 4x4 OffRoad Tekerlek Jantları
| Ürün adı: | JWL VIA 20X12 Fırçalı OEM 4x4 OffRoad Tekerlek Jantları |
|---|---|
| PCD: | 6x139.7 |
| ET: | -44 |
6 Delik 18 İnç Alüminyum Alaşım 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | Yeni Özelleştirilmiş 18 inç 6 Delik Kaplama Offroad Alüminyum Alaşım jant |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Delik: | 5,6,8 |
16 inç 17 inç 18 inç 6 × 139,7 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | 4X4 Jantlar 16 inç 18 inç 17 inç 6x139.7 offRoad Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Delik: | 5,6,8 |

