Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 18 inch offroad wheel rims ] eşleşme 66 Ürünler.
A356.2 Alüminyum Alaşımlı 5x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantları
| Ürün adı: | 2021 yeni tasarım 4x4 alaşım jant 5x114.3 6x139.7 offroad tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Adedi: | 4 adet |
Hafif Kamyon için 10mm ET PCD 114.3mm 4x4 Off Road Jantları
| isim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
Krom Perçinli Alüminyum Alaşımlı 6 Delikli 4x4 Off Road Jantları
| PCD: | 139,7 mm, 150 mm |
|---|---|
| ET: | 18 mm, -12 mm |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Adedi: | 1 Takım |
| Tekerlek tipi: | yeni tasarım |
Akış Şekillendirme ile Özelleştirilebilir 5x160 PCD Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| ADEDI: | 1 takım |
| tekerlek tipi: | yeni tasarım |
PCD 6 × 139,7 17 19 20 22 İnç Off Road Alaşım 4x4 Jantlar
| Ürün adı: | SUV 4X4 17 19 20 22 inç araba jantları offroad alaşım jant PCD 6X139.7 alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Özel 4 × 4 Offroad Satış Sonrası Alüminyum Jantlar
| Ürün adı: | 2020 çin'den toptan yeni tasarım 4 * 4 offroad Alaşım Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Alüminyum 17 İnç 6 Delikli Offroad 139.7 pCD Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 18 mm, -12 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
5 konuştu A356.2 4x4 5x127 6x139.7 Toyota tacoma FJ Cruiser Tundra için OffRoad Jantlar
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Çoğaltma Dövme Alüminyum Alaşım 5 × 114.3 19 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | Çoğaltma alaşım jantlar Özel Tasarım Dövme alüminyum jant 5x114.3 19 İnç Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

