Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 20 inch car wheel rim ] eşleşme 204 Ürünler.
6x114.3 18 inç Özel Alüminyum Jantlar, 4Runner 18 İnç Jantlar
| İsim: | 17 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
15 İnç 4 Delik Özel Boyutlu Araba Alaşımlı Jantlar, Alaşımlı Otomotiv Jantları Jantlar
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 4/8*100~114,3 |
|---|---|
| ET: | 20 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Suv Araba 17x9 İnç Kamyon Tekerlekleri 130mm PCD özelleştirilebilir renk
| PCD: | 130 mm, 139,7 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Garanti: | 3 yıl |
Alüminyum Alaşım 5 × 120 PCD Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | Alüminyum Alaşım 5 × 120 PCD Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Range Rover için 6x139.7 2500LBS Aşamalı 17 İnç Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Maksimum yük 2500LBS ile 17 inç 6x139.7 6x114.3 4x4 alüminyum jantlar |
|---|---|
| için uygun: | korucu gezici |
| Malzeme: | A356.2 |
A5 A7 A8 GLE S65 C63 için Özelleştirilmiş Adım Dudak Dövme Alaşımlı Jant 19 İnç
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 115 mm, 120,65 mm, 120 mm, 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 143.1 mm, 165 |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 50 mm |
| Malzeme: | Alüminyum T6061 |
Dövme Alüminyum Alaşımlı Çoğaltma Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | Toptan Fabrika Fiyat çoğaltma tekerlek Alüminyum Alaşım Dövme aftermarket Jantlar Tekerlek |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Bronz renkli Araba 20 22 İnç 5 × 120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | Bronz renkli Araba 20 22 İnç 5 × 120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
18 inç 66.56mm Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar korozyona dayanıklı
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Isıya Dayanıklı 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Isıya Dayanıklı 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |

