Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 20 inch car wheel rim ] eşleşme 204 Ürünler.
Ismarlama 1995 18 İnç Mercedes Benz E Sınıfı Jantlar
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
18 "19" 20 "Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 18 "19" 20 "Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | T6061 |
| boyut: | 18 19 20 İnç |
Alüminyum Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Alüminyum Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
RANGER ROVER için PCD 6 × 139.7 20 22 inç Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Yeni tasarım 20 22 inç alüminyum jantlar PCD 6x139.7 çoğaltma tekerlekler için Amerikan araba |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
15 inç 16 inç 17 inç 5 × 112 Döküm Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş boyut araba alaşım jantlar 15 inç 16 inç 17 inç 5x112 jant jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
17 İnç Makine Yüzü Dövme Alüminyum Jantlar korozyona dayanıklı
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, 30 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
20 × 12 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Kamyon Jantları
| Ürün adı: | 20 × 12 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Kamyon Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Bitiricilik: | Krom / lehçe / fırça / machina yüz |
İçbükey Derin Çanak 6 Pabuç 20 İnç 6x139.7 Alüminyum Lastik Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, -5 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Lüks Otomobiller İçin Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Lüks Otomobiller İçin Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Özel 17 18 19 20 21 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Özel 17 18 19 20 21 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| stil: | yeni tasarım |
| renk: | gümüş + çok konuşmacı |

