Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] eşleşme 52 Ürünler.
6 Pabuçlu Alüminyum Alaşımlı Jantlar 20 İnç 6x139.7 tacoma f150 toyota kara kruvazörü için
| İsim: | Toyota tacoma 4Runner için Alaşım Jantlar 20 İnç 6x139.7 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Bitiricilik: | Birçok renk, ayrıca özelleştirilmiş desteği |
Çoğaltma Dövme Alüminyum Alaşım 5 × 114.3 19 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | Çoğaltma alaşım jantlar Özel Tasarım Dövme alüminyum jant 5x114.3 19 İnç Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Isıya Dayanıklı 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Isıya Dayanıklı 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Dövme 19 20 21 22 İnç Döküm Çelik Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Dövme 19 20 21 22 İnç Döküm Çelik Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Delik: | 5,6,8 |
| tasarlamak: | satış sonrası tekerlek |
Özel 1 Adet 2 Adet 3 Adet Dövme Alaşımlı Jantlar
| ad: | KIPARDO Dövme alaşım jant tasarım özelleştirmek 1 parça 2 parça 3 parça üreticisi 18 inç 24 inç mevc |
|---|---|
| Malzeme: | T6061 |
| renk: | Özelleştirmek |
Oem 22 İnç Range Rover Replika Tekerlekler 120mm Alüminyum Alaşımlı
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45 mm, 45 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
JWL VIA BMW Dövme Alüminyum Jantlar Jantlar 8.5 İnç 19 İnç
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
Hafif Alüminyum Alaşımlı 3 Adet Dövme Tekerlekler
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Bitiricilik: | Krom / cila / fırça |
M5 M6 Araba 20 × 8.5 20 × 10 PCD 5 × 120 Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | M5 M6 Araba 20 × 8.5 20 × 10 PCD 5 × 120 Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
PCD 6 × 139,7 17 19 20 22 İnç Off Road Alaşım 4x4 Jantlar
| Ürün adı: | SUV 4X4 17 19 20 22 inç araba jantları offroad alaşım jant PCD 6X139.7 alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

