Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] eşleşme 52 Ürünler.
Kipardo 22 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 114.3mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garanti: | 3 yıl |
15 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 110mm CB İçbükey Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm, -44 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
5 Delik 18 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | 5 Delik 18 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Özel 17 18 19 20 21 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Özel 17 18 19 20 21 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| stil: | yeni tasarım |
| renk: | gümüş + çok konuşmacı |
20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Lüks Otomobiller İçin Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Lüks Otomobiller İçin Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
5x120 Satış Sonrası Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 42mm ET
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
18 inç 66.56mm Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar korozyona dayanıklı
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Gümüş Kaplama PCD 5x114.3 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar Özel Renk
| PCD: | 130 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 143.1 mm, 114,3~139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Çoklu PCD Alaşımlı Jant 5 Delikli Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Garanti: | 3 yıl |
VIA Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 40mm ET Özelleştirilebilir Renk
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | 3 yıl |

