Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] eşleşme 52 Ürünler.
Araba Mag A356.2 Alüminyum 16 İnç 22 İnç Jantlar Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Fabrika Doğrudan Satış Araba Mag Özel 18 19 20 21 22 İnç Jantlar Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
Hafif 18 19 20 21 22 İnç T6061 Dövme Alüminyum Jantlar
| Ürün adı: | 18 19 20 21 22 inç PCD ile özelleştirilmiş T6061 alüminyum dövme tekerlek 5x114.3 5x120 |
|---|---|
| Malzeme: | T6061 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
18 19 20 21 22 İnç Araba Derin Çanak Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 18 19 20 21 22 İnç Araba Derin Çanak Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
17 18 19 20 22 İnç Japon Otomobil İçin Aşamalı Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Pcd ile 17x7.5 inç jantlar 6x139.7 Japon araba için fit yeni tasarım araba alaşım jant jantlar 17 18 |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Land Rover Çoğaltma Kamyon Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları 22 İnç
| Ürün adı: | 16-22 İnç Çoğaltma Land Rover Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları / Kamyon Tekerlekleri |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |
PCD 5x120 ile 19 İnç Araba Evrensel Alüminyum Döküm Alaşımlı Jantlar Jantlar
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm, 38 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
A5 A7 A8 GLE S65 C63 için Özelleştirilmiş Adım Dudak Dövme Alaşımlı Jant 19 İnç
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 115 mm, 120,65 mm, 120 mm, 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 143.1 mm, 165 |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 50 mm |
| Malzeme: | Alüminyum T6061 |
Muti, bmw 3 serisi 5 serisi için 17 18 19 inç döküm alaşım jant konuştu
| anahtar kelime: | bmw 3 serisi 5 serisi için döküm alaşım jant |
|---|---|
| PCD: | 5x112,5x114.3,5x110 |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7 için LSGZL 18 İnç Dövme Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165.1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 50 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 25 mm, 0 mm |
| Malzeme: | alüminyum, |
Yüksek Mukavemetli 5 × 120 PCD 19 İnç 20 İnç Çoğaltma Alaşımlı Jantlar
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Bitiricilik: | Krom / cila / fırça |

