Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 6x139 7 rims ] eşleşme 72 Ürünler.
JWL VIA 17x8 16x8 6x139.7 4x4 Off Road Jantları Pcd ile
| Ürün adı: | 2021 sıcak satış 4x4 offroad tekerlek 16x8 17x8 offroad tekerlek pcd 6x139.7 alaşım jantlar ile arab |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Adedi: | 4 adet |
17 İnç 6 × 139,7 A356.2 Negatif Ofset 4x4 Jantlar
| Ürün adı: | Manyetikler için 17 inç 6x139.7 negatif ofset A356.2 alüminyum offroad alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
A356.2 Alüminyum Alaşımlı 5x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantları
| Ürün adı: | 2021 yeni tasarım 4x4 alaşım jant 5x114.3 6x139.7 offroad tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Adedi: | 4 adet |
İçbükey Derin Çanak 6 Pabuç 20 İnç 6x139.7 Alüminyum Lastik Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, -5 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
TUV Tunç Suv Offroad 17 İnç 6x139.7 İçbükey 4x4 Off Road Jantları
| Ürün adı: | TUV Tunç Suv Offroad 17 İnç 6x139.7 İçbükey 4x4 Off Road Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Mat Siyah Alüminyum Araba Alaşımlı Jant Jantları 20 İnç PCD 6x139.7
| ET: | 12 mm |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
6 Delik 20 İnç 6 × 139,7 4x4 Off Road Jantlar
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirme |
| Bitiricilik: | Krom/cila/fırça/makine yüzü |
Range Rover 17 İnç PCD 6x139.7 Alüminyum Alaşımlı 17 İnç Off Road Jantları
| Ürün adı: | 22 inç 6x139.7 alüminyum alaşımlı offroad jant |
|---|---|
| İçin uygun: | Ranger Rover için, Toyota tacoma lexus GX460 GX470 |
| Malzeme: | A356.2 |
Siyah Öğütülmüş PCD Jante 17 İnç 4x4 Off Road Jantları darbeye dayanıklı
| Ürün adı: | PCD 6x139.7 17x9 17 inç offroad jantlar alüminyum alaşımlı jantlar jantlar |
|---|---|
| PCD: | 130 mm, 127 mm, 139,7 mm |
| ET: | 10 mm, 0 mm, -12 mm |
KIPARDO 6x139.7 Döküm Alaşımlı Jantlar Araba A356.2 Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | KIPARDO yeni tasarım 18 inç jantlar araba için alaşım jantlar döküm |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 60 ADET |

