Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 6x139 7 rims ] eşleşme 72 Ürünler.
Offroad PCD 4x4 6x139.7 Off Road Jantları
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirme |
| Bitiricilik: | Krom/cila/fırça/makine yüzü |
Hafif Kamyon için 18 İnç PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Tekerlek
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
5 konuştu A356.2 4x4 5x127 6x139.7 Toyota tacoma FJ Cruiser Tundra için OffRoad Jantlar
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
17 18 19 inç 6x139.7 4x4 mat siyah offroad tekerlek Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT
| İsim: | 18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Alüminyum Alaşımlı Derin İçbükey Land Rover Alaşımlı Jantlar 6x139.7 17 İnç
| İsim: | 17 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç 17 inç |
9 İnç 16 İnç Krom Jantlar Krom Perçinler Jeep Offroad Tekerlekler
| ET: | 15 mm, -12 mm, 15 mm, -12 mm |
|---|---|
| anahtar kelime: | Krom Perçinli Mesh Tasarımı |
| Bitiricilik: | şeker kırmızısı + krom perçinler |
Toyota fj cruisier için 20 inç 6x114.3 6x139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Offroad Jantlar
| İsim: | 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| boyut: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Darbelere Dayanıklı 16 17 18 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| ad: | KIPARDO 17 inç 4X4 alaşım jantlar fit 6X139.7 5X150 offroad 16 inç 18 inç jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |

