Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 6x139 7 rims ] eşleşme 72 Ürünler.
20 İnç 6x139.7 Jantlar Alüminyum Araba Alaşımlı Jantlar Mat siyah renk
| PCD: | 127 mm, 139,7 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15 mm, 18 mm, 12 |
| Garanti: | 3 yıl |
Offroad SUV BLACK RHINO 4X4 6x139.7 Jant ayna kesimi bitirme
| Kelime: | 4X4 6x139.7 BLACK RHINO offroad SUV jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
6x139.7 Derin İçbükey 6 Delikli Alüminyum Offroad Tekerlekler
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm/-19 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
20 inç 6 Pabuçlar Offroad Alaşımlı Pikap Suv 6x139.7 5x150 4x4 tacoma için Jant
| İsim: | 17 18 19 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Derin Çanak 6 Delikli 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum Alaşımlı
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boyut: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
JWL VIA 17x8 16x8 6x139.7 4x4 Off Road Jantları Pcd ile
| Ürün adı: | 2021 sıcak satış 4x4 offroad tekerlek 16x8 17x8 offroad tekerlek pcd 6x139.7 alaşım jantlar ile arab |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Adedi: | 4 adet |
Mat Siyah Alüminyum Araba Alaşımlı Jant Jantları 20 İnç PCD 6x139.7
| ET: | 12 mm |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
6x139.7 20 İnç 4X4 Araba Alaşımlı Jantlar 15mm ET JWL sertifikalı
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 10 mm, 15 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
İçbükey Derin Çanak 6 Pabuç 20 İnç 6x139.7 Alüminyum Lastik Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, -5 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
KIPARDO 6x139.7 Döküm Alaşımlı Jantlar Araba A356.2 Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | KIPARDO yeni tasarım 18 inç jantlar araba için alaşım jantlar döküm |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 60 ADET |

