Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] eşleşme 50 Ürünler.
15 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 110mm CB İçbükey Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm, -44 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Mat Siyah Alüminyum Araba Alaşımlı Jant Jantları 20 İnç PCD 6x139.7
| ET: | 12 mm |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
20 × 12 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Kamyon Jantları
| Ürün adı: | 20 × 12 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Kamyon Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Bitiricilik: | Krom / lehçe / fırça / machina yüz |
Alüminyum Alaşımlı Derin İçbükey Land Rover Alaşımlı Jantlar 6x139.7 17 İnç
| İsim: | 17 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç 17 inç |
Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7 için LSGZL 18 İnç Dövme Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165.1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 50 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 25 mm, 0 mm |
| Malzeme: | alüminyum, |
Suv Pickup için 6x150 Offroad Alaşımlı Jant 9 İnç Genişlik
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Kipardo 22 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 114.3mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garanti: | 3 yıl |
5 Delik 17 × 7 PCD5 × 114.3 Çoğaltma Alaşımlı Jant
| Marka: | KIPARDO |
|---|---|
| ad: | Alüminyum alaşımlı jantlar |
| Malzeme: | A356.2 |
Hafif Kamyon için Alüminyum En 139.7 Pulgadas 4x4 Off Road Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
18 19 inç spor otomobil parçası alüminyum alaşımlı araba tekerlekleri jantlar
| Ürün adı: | alüminyum alaşımlı araba tekerlekleri jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | Boyama, Elmas Kesim, özelleştirilmiş |

