Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] eşleşme 51 Ürünler.
18 19 inç spor otomobil parçası alüminyum alaşımlı araba tekerlekleri jantlar
| Ürün adı: | alüminyum alaşımlı araba tekerlekleri jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | Boyama, Elmas Kesim, özelleştirilmiş |
22 İnç 22 × 10.5 Satış Sonrası Siyah Alaşım Jant
| ad: | Alaşım araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT
| İsim: | 18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Offroad Araba için Siyah Bronz R20 6x139.7 Tekerlek Çok Kollu Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 0~+15 |
| Garanti: | 3 yıl |
20 × 12 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Kamyon Jantları
| Ürün adı: | 20 × 12 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Kamyon Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Bitiricilik: | Krom / lehçe / fırça / machina yüz |
JEEP TOYOTA için PCD 6x139.7 İçbükey 20x12 Derin İçbükey Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 20x12 suv jantlar ET -44 offroad jant, pcd 6x139.7 4X4 alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 139,7 mm |
| ET: | -44 |
6x114.3 18 inç Özel Alüminyum Jantlar, 4Runner 18 İnç Jantlar
| İsim: | 17 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Krom Perçinli Alüminyum Alaşımlı 6 Delikli 4x4 Off Road Jantları
| PCD: | 139,7 mm, 150 mm |
|---|---|
| ET: | 18 mm, -12 mm |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Darbelere Dayanıklı 18 20 22 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| ad: | Offroad jantlar hafif kamyon jantları 18 20 22 inç 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X139.7 alaşım jantla |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
Darbelere Dayanıklı 16 17 18 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| ad: | KIPARDO 17 inç 4X4 alaşım jantlar fit 6X139.7 5X150 offroad 16 inç 18 inç jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |

