Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] eşleşme 51 Ürünler.
Siyah Öğütülmüş PCD Jante 17 İnç 4x4 Off Road Jantları darbeye dayanıklı
| Ürün adı: | PCD 6x139.7 17x9 17 inç offroad jantlar alüminyum alaşımlı jantlar jantlar |
|---|---|
| PCD: | 130 mm, 127 mm, 139,7 mm |
| ET: | 10 mm, 0 mm, -12 mm |
Hafif Kamyon için 10mm ET PCD 114.3mm 4x4 Off Road Jantları
| isim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
Toyota fj cruisier için 20 inç 6x114.3 6x139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Offroad Jantlar
| İsim: | 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| boyut: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Muti Konuştu 17 İnç Offroad Alaşımlı Jant Jantları A356.2 Hammadde
| İsim: | 17~20 inç 4x4 offroad Alaşımlı Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Derin Çanak 6 Delikli 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum Alaşımlı
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boyut: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Beş Kollu Derin İçbükey 6 Delik 6x114.3 Offroad Jant
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
A356.2 Malzeme Beş Kollu 4x4 Off Road Jantları Korozyona Dirençli
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
A356.2 Mat Siyah Parlatılmış 17 inç Off Road Jantları
| PCD: | 114,3 mm, 127 mm, 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10mm |
| Garanti: | 3 yıl |
20 inç 6 Pabuçlar Offroad Alaşımlı Pikap Suv 6x139.7 5x150 4x4 tacoma için Jant
| İsim: | 17 18 19 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 20X9 |
| Genişlik: | 9 inç |

