Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ customized forged alloy wheel ] eşleşme 212 Ürünler.
Satış Sonrası Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Satış sonrası 18 19 20 21 22 inç PCD 5x108 ile araba için alüminyum alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
Satış Sonrası 17 18 19 İnç 5 × 120 Alüminyum Araba Jantları
| Ürün adı: | SıCAK Satış Yüksek Performanslı 17 18 5X120 alüminyum jantlar ile 19 inç Araba Tekerlek |
|---|---|
| stil: | 2020 yeni tasarım |
| renk: | Siyah |
Alüminyum Alaşımlı 17 İnç 17 × 7.5 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | çin toptan 17 inç 4x4 araba jantlar 17x7.5 arabalar için alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Yakıt Tasarrufu 20 22 İnç 5 × 120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | Sıcak satış 20 22 inç siyah jantlar 5x120 satış sonrası 4x4 araba spor alaşım jant |
|---|---|
| Malzeme: | T6061 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
18 İnç Araba Jantı Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 18 İnç Araba Jantı Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 yeni sıcak tasarım |
Oem 22 İnç Range Rover Replika Tekerlekler 120mm Alüminyum Alaşımlı
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45 mm, 45 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Araba alaşım jantlar 18 inç 5X114.3 PCD yarış dövme tasarım alüminyum jant
| Ürün adı: | Araba alaşım jantlar 18 inç 5X114.3 PCD yarış dövme tasarım alüminyum jant |
|---|---|
| stil: | Yeni tasarım dövme tekerlekler |
| renk: | Gümüş |
Özelleştirilmiş 18 "Döküm Satış Sonrası Alüminyum Jantlar
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş Satış Sonrası Alüminyum Jant Fabrikası Toptan Özelleştirilmiş Yerçekimi dövme 18 inç |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
JWL VIA BMW Dövme Alüminyum Jantlar Jantlar 8.5 İnç 19 İnç
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
Akış Şekillendirme 17 18 19 inç Dövme Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | Akış Şekillendirme 17 18 19 inç Dövme Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

