Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ customized forged alloy wheel ] eşleşme 212 Ürünler.
Yedek 15 "18" Araba Alaşımlı Satış Sonrası Mag Wheels
| Malzeme: | 15 "16" 17 "18" Çoğaltma Tekerlek Alaşım Jant Araba tekerleği |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
TS16949 Döküm OEM Araba Alaşım Satış Sonrası Mag Tekerlekleri
| Malzeme: | yeni tasarım araba alaşım jantlar OEM Yeni Tasarım Araba Alaşım Jantlar |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
C Sınıfı OEM Değiştirme 18X8 Otomatik Satış Sonrası Jantlar
| Malzeme: | KIPARDO 18X8 jantlar jantlar, C sınıfı için 18 5X112 5X120 alaşım jantlar, 3 serisi oto lüks alaşım |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
Satış Sonrası Alumilum Alaşımlı PCD 5X114.3 20 İnç Jantlar
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 38 |
| Garanti: | 3 yıl |
PCD 5x112 Spor Araba 20 İnç Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Malzeme: | Satılık PCD 5x112 spor araba 15 16 17 18 19 20 inç çoğaltma alaşım jantlar |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
18 İnç 5X114.3 Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Malzeme: | Satış sonrası 17 18 inç 5X114.3 Alüminyum Alaşımlı Jant Araba Jantları |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
15 "16" 17 "18" Çoğaltma audi Wheel Alaşım Jant Araba tekerleği
| Ürün adı: | 15 "16" 17 "18" Çoğaltma audi Wheel Alaşım Jant Araba tekerleği |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
5x114.3 5x120 Araba Alüminyum Çoğaltma audi Alaşım Jantlar boyutu 18 19 20
| Ürün adı: | 5x114.3 5x120 Araba Alüminyum Çoğaltma audi Alaşım Jantlar boyutu 18 19 20 |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
4 Delikli Özelleştirilmiş Siyah 17 inç Alüminyum Jantlar
| Malzeme: | 4 delikli toptan siyah 17 inç alüminyum alaşımlı jantlar |
|---|---|
| Adedi: | 4 adet |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
Yerçekimi Döküm 18 İnç Alüminyum Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Malzeme: | Özelleştirilmiş Satış Sonrası Alüminyum Jant Fabrikası Toptan Özelleştirilmiş Yerçekimi Döküm 18 inç |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |

