Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ customized forged alloy wheel ] eşleşme 212 Ürünler.
SS Özel İçbükey Alüminyum Alaşımlı Dövme Tekerlekler Jantlar 19 İnç 5 X 112
| PCD: | 98mm-165.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm-50mm, 3mm-90mm |
| Malzeme: | A6061-T6, A356.2 T6 Alüminyum Alaşımlı Jant |
JWL Standart 18 × 8 5 × 112 5 × 120 Satış Sonrası Döküm Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | JWL standart 18x8 5X112 5X120 satış sonrası alüminyum araba tekerlekleri S63 S365 M4 M3 için |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
15X6.5 17X8 18X7.5 18X8 TS16949 Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | CLASS JWL/VIA/TS16949 için 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 alüminyum alaşımlı jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
Land Rover Çoğaltma Kamyon Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları 22 İnç
| Ürün adı: | 16-22 İnç Çoğaltma Land Rover Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları / Kamyon Tekerlekleri |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |
17 inç A356.2 Alüminyum Döküm 5x127 Alaşım Araba Jantları
| Ürün adı: | 17 inç orijinal fabrika alüminyum döküm alaşım araba jantı |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 60 ADET |
Satış Sonrası Yüksek Yük Kapasiteli Akış Şekilli Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Satış Sonrası Yüksek Yük Kapasiteli Akış Oluşturan Yıldız Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Toyota için 16 × 6 5 × 114.3 Dökme Alüminyum Jantlar
| Ürün adı: | Toyota için 16 × 6 5 × 114.3 Dökme Alüminyum Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Bitiricilik: | boyama / işlenmiş / öğütülmüş / ayna kesim / cilalı |
Yakıt - Verimli 16 "17" 20 "Offroad Araba Jant
| Ürün adı: | Yakıt - Verimli 16 "17" 20 "Offroad Araba Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Kırmızı |
19 İnç 20 İnç Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | 19 İnç 20 İnç Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | T6061 |
| renk: | Özelleştirmek |
Hafif 6061-T6 Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | Hafif 6061-T6 Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

