Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ customized forged alloy wheel ] eşleşme 212 Ürünler.
Kipardo 22 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 114.3mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garanti: | 3 yıl |
5 Araba İçin 18 İnç 19 İnç Döküm Alaşımlı Jantlar Konuştu
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
|---|---|
| ADEDI: | 60 ADET |
| Renk: | bronz/siyah |
Araba Jantı İçin 17 İnç 5X114.3 Alüminyum Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 18 inç fabrika doğrudan araba jantı 5X114.3 alüminyum alaşımlı döküm araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
JWL VIA 18 İnç 5x120 A356.2 Alüminyum Araba Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Özel toptan yeni tasarım araba 5x120 jantlar çin ucuz alaşımlı alüminyum jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
5x120 Satış Sonrası Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 42mm ET
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
VIA Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 40mm ET Özelleştirilebilir Renk
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Land Cruiser 20 İnç 21 İnç 5 × 150 Çoğaltma Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Land Cruiser için JWL standart 20 inç 21 inç 5x150 Oem yedek offroad tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Darbeye Dayanıklı Hafif Akış Formlu Alaşımlı Jantlar
| ad: | Akış şekillendirilmiş tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
17 İnç Alaşımlı Jant Jantları, Hafif Dövme İçbükey Jant Jantları
| PCD: | 143.1 mm, 165.1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 3 yıl |
En İyi Yarışçılar için Tek Parça Monoblok Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | En İyi Yarışçılar İçin Tek Parça Monoblok Dövme Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Renk: | özelleştirilmiş |

