Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ customized forged alloy wheel ] eşleşme 212 Ürünler.
Gümüş Kaplama PCD 5x114.3 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar Özel Renk
| PCD: | 130 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 143.1 mm, 114,3~139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Garanti: | 3 yıl |
KIPARDO 6x139.7 Döküm Alaşımlı Jantlar Araba A356.2 Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | KIPARDO yeni tasarım 18 inç jantlar araba için alaşım jantlar döküm |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 60 ADET |
18 İnç 19 İnç 5x114.3 A356.2 Alüminyum Jant Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Özel 18 İnç 19 İnç 5x112 5x114.3 Tekerlekler Spor Döküm Araba Jant Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
15 inç Satış Sonrası Araba Tekerleği 5x100 Jant Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 2020 yeni satış sonrası araba tekerleği 15 16 17 inç 5x100 jant alaşımlı jant |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
ET 25 PCD 5x112 Dövme Alüminyum Jant Uzun Garanti
| PCD: | 112 mm, 120 mm, 130 mm |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 50 mm, 59 |
| Garanti: | 3 yıl |
Muti, bmw 3 serisi 5 serisi için 17 18 19 inç döküm alaşım jant konuştu
| anahtar kelime: | bmw 3 serisi 5 serisi için döküm alaşım jant |
|---|---|
| PCD: | 5x112,5x114.3,5x110 |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
KIPARDO Cilalı Öğütülmüş 18 İnç Al Toyota Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | KIPARDO Cilalı Öğütülmüş 18 İnç Al Toyota Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2/Alüminyum |
| Renk: | GÜMÜŞ |
KIPARDO Döküm Alaşımlı Jantlar 18 İnç Al Toyota Cilalı Öğütülmüş Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | KIPARDO Cilalı Öğütülmüş 18 İnç Al Toyota Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2/Alüminyum |
| Renk: | gümüş |
A356.2 Land Rover Replica Alaşım Jantlar, Özelleştirilmiş Logolu
| Ürün adı: | Land Rover Yeni Tasarlanmış Çoğaltma Jantı 2021 Yılı Alaşımlı Jant |
|---|---|
| İÇİN UYGUN: | Land Rover |
| Malzeme: | A356.2 |
Land Rover Boyama için Satış Sonrası Çoğaltma Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Land Rover için Yeni Tasarım Satış Sonrası Alaşımlı Jantlar Replika Araba Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |

