Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ customized forged alloy wheel ] eşleşme 212 Ürünler.
5X112 5X120 Döküm Alaşımlı Jantlar A356.2 19 İnç Alaşımlı Jantlar C Sınıfı 3 Serisi
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirme |
| Bitiricilik: | Krom/cila/fırça/makine yüzü |
American Sport Car İnce Kol İçbükey Alaşımlı Jantlar A356.2 Alüminyum 19 İnç
| Ürün adı: | Amerikan spor otomobil içbükey ince kollu 15 16 17 18 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 4 adet |
Mercedes Benz Araba Jantları İçin 18 "Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Mercedes Benz Araba Jantları İçin 18 "Alüminyum Alaşımlı Jant |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
Satış Sonrası Mag 19 "20" Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Satış Sonrası Mag 19 "20" Alüminyum Alaşımlı Jant |
|---|---|
| Adedi: | 4 adet |
| Tekerlek tipi: | 2021 Yeni tasarım |
JWL 19 "Toyota HONDA Civic A356.2 Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| için uygun: | Toyota, Honda |
| Malzeme: | A356.2 |
Alüminyum Alaşım 5 × 108 2 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | KIPARDO 5x108 dövme jantlar 2 adet 24 6061t6 monoblok 2 adet 3 adet dövme jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
OEM Değiştirme 16x6.5 17x6.5 5x114.3 Döküm Alaşımlı Jantlar
| Malzeme: | 2019 sıcak 16x6.5 17x6.5 5x114.3 jantlar alaşım jantlar satılık döküm jantlar |
|---|---|
| ADEDI: | 4 ADET |
| tekerlek tipi: | 2021 tasarımı |
OEM 18 İnç 5X120 5x112 Siyah Dövme Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 18 19 20 İnç 5X120 5x112 siyah renk Alüminyum Alaşımlı Dövme Oem Satış Sonrası Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 60 ADET |
13 İnç 17 İnç Çok Kollu Siyah Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 13 14 15 16 17 inç çok kollu siyah satış sonrası döküm alaşım araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 4 adet |
15 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 110mm CB İçbükey Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm, -44 mm |
| Garanti: | 3 yıl |

