Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ customized forged alloy wheel ] eşleşme 212 Ürünler.
S Sınıfı 16 İnç 5x139.7 5 Delikli Araba Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Çin üretici toptan 2019 yeni tasarım s sınıfı 16 17 inç 5 delikli araba alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| Renk: | bronz |
OEM Değiştirme 17 İnç 18 İnç 5x114.3 Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Alüminyum Özel 17 İnç Yeni Oto Tasarım Jant Jantları 18 İnç Araba Alaşımlı Jantlar 5x114.3 Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 adet |
17 İnç 18 İnç 5x100 5x120 Bronz Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Sıcak Satış 17 18 inç 5x100 5x120 alaşım jant satış sonrası jant çin'de yapılan |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
PCD 5x120 ile 19 İnç Araba Evrensel Alüminyum Döküm Alaşımlı Jantlar Jantlar
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm, 38 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Çoklu PCD Alaşımlı Jant 5 Delikli Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Garanti: | 3 yıl |
5x127 5x114.3 Döküm Alaşımlı Jantlar A356.2 Alüminyum Otomotiv Jant
| Ürün adı: | Alüminyum Özel 17 İnç Yeni Oto Tasarım Jant Jantları 18 İnç Araba Alaşımlı Jantlar 5x114.3 Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 4 Adet |
20x9 20 İnç Araba Döküm Alaşımlı Jantlar Alüminyum Dövme Jant
| Malzeme: | Yeni tasarım 20x9 20 inç araba jantları alaşım jantlar |
|---|---|
| ADEDI: | 4 adet |
| Tekerlek Tipi: | 2021 tasarımı |
TS16949 Benz Değiştirme 22x10 Araba Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | TS16949 Benz Değiştirme 22x10 Araba Alaşım Jantlar |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
5x112 Audi Çoğaltma Alaşım Jantlar 4x4 Jantlar Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | 5x112 çoğaltma audi jantlar 4x4 jantlar alaşım jantlar |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
6 Pabuçlu Alüminyum Alaşımlı Jantlar 20 İnç 6x139.7 tacoma f150 toyota kara kruvazörü için
| İsim: | Toyota tacoma 4Runner için Alaşım Jantlar 20 İnç 6x139.7 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Bitiricilik: | Birçok renk, ayrıca özelleştirilmiş desteği |

