Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
Mat Siyah Alüminyum Araba Alaşımlı Jant Jantları 20 İnç PCD 6x139.7
| ET: | 12 mm |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
Satış Sonrası A356.2 Araba Alaşımlı Jantlar
| ad: | Satış Sonrası A356.2 Araba Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
20 22 inç 5 × 120 Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | 20 22 inç 5 × 120 Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Sport Vogue Ranger Rover oem Otobiyografi Araba Alaşımlı Jantlar Jantlar
| Ürün adı: | Sport Vogue Ranger Rover oem Otobiyografi Araba Alaşımlı Jantlar Jantlar |
|---|---|
| İÇİN UYGUN: | Ranger Rover |
| Malzeme: | A356.2 |
Range Rover 17 İnç PCD 6x139.7 Alüminyum Alaşımlı 17 İnç Off Road Jantları
| Ürün adı: | 22 inç 6x139.7 alüminyum alaşımlı offroad jant |
|---|---|
| İçin uygun: | Ranger Rover için, Toyota tacoma lexus GX460 GX470 |
| Malzeme: | A356.2 |
Satış Sonrası Alumilum Alaşımlı PCD 5X114.3 20 İnç Jantlar
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 38 |
| Garanti: | 3 yıl |
A356.2 Malzeme Beş Kollu 4x4 Off Road Jantları Korozyona Dirençli
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Hafif Kamyon için Alüminyum En 139.7 Pulgadas 4x4 Off Road Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
20 İnç 6x139.7 Jantlar Alüminyum Araba Alaşımlı Jantlar Mat siyah renk
| PCD: | 127 mm, 139,7 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15 mm, 18 mm, 12 |
| Garanti: | 3 yıl |
20 İnç 4x4 Off Road Jantlar Toyota Tacoma Tundra Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 17 20 inç 4x4 offroad jantlar arabalar için alaşım jant |
|---|---|
| stil: | 2022 yeni tasarım |
| Renk: | mat siyah veya özelleştirilmiş |

