Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
Land Rover Çoğaltma Kamyon Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları 22 İnç
| Ürün adı: | 16-22 İnç Çoğaltma Land Rover Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları / Kamyon Tekerlekleri |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |
19x8 19x9 6061 Alüminyum 5 Delik 5x112 Araba Jantları
| Ürün adı: | 19x8 19x9 Özel jantlar 6061 Alüminyum Benz için 5 Delik 5x112 araba tekerlek jantları |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
18 19 inç spor otomobil parçası alüminyum alaşımlı araba tekerlekleri jantlar
| Ürün adı: | alüminyum alaşımlı araba tekerlekleri jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | Boyama, Elmas Kesim, özelleştirilmiş |
VIA Kademeli Alüminyum Alaşımlı Jant 15 X 8 İnç
| PCD: | 100 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 10 mm, 15 mm, 20 mm, 30 mm, 0 mm |
| Garanti: | 3 yıl 100000km garanti |
17×9 JWL Araba Jant Beadlock A356.2 Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Universal Car 17×9 6 Delikli Beadlock ile Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
İşlenmiş Yüz Araba Jantları Alüminyum Alaşımlı 19 İnç 5 X 112
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | Yapı |
18 İnç 19 İnç 5x114.3 A356.2 Alüminyum Jant Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Özel 18 İnç 19 İnç 5x112 5x114.3 Tekerlekler Spor Döküm Araba Jant Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
JWL VIA BMW Dövme Alüminyum Jantlar Jantlar 8.5 İnç 19 İnç
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
6x114.3 18 inç Özel Alüminyum Jantlar, 4Runner 18 İnç Jantlar
| İsim: | 17 20 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
RANGER ROVER için PCD 6 × 139.7 20 22 inç Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Yeni tasarım 20 22 inç alüminyum jantlar PCD 6x139.7 çoğaltma tekerlekler için Amerikan araba |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

