Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
İçbükey 4X114.3 Tekerlekler Jantlar Suv Binek Araç Alüminyum Alaşımlı jantlar
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum Alaşım |
| Bitiricilik: | Siyah |
C Sınıfı 3 Serisi için 18 İnç 5×112 5×120 Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirme |
| Bitiricilik: | Krom/cila/fırça/makine yüzü |
Fırçalanmış Parlak Alüminyum Alaşımlı 19x9.5 Jantlar korozyona dayanıklı
| Ürün adı: | 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 alüminyum alaşım jant araba tekerleği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
İçbükey Derin Çanak 6 Pabuç 20 İnç 6x139.7 Alüminyum Lastik Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, -5 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Fırçalı Gümüş Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar Yarış İçin
| Ürün adı: | Fırçalı Gümüş Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar Yarış İçin |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Satış Sonrası Fırçalanmış Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Satış Sonrası Fırçalanmış Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
17 18 İnç 5 × 100 5 × 112 5 × 114.3 Yarış Satış Sonrası Alaşım Jantlar
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş Renk |
| Bitiricilik: | Krom / cila / fırça |
Dövme 4 × 4 5 × 114.3 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Dövme 4 × 4 5 × 114.3 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| stil: | 2020 yeni tasarım |
| renk: | gümüş + çok konuşmacı |
15 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 110mm CB İçbükey Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm, -44 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Satış Sonrası 17 18 19 İnç 5 × 120 Alüminyum Araba Jantları
| Ürün adı: | SıCAK Satış Yüksek Performanslı 17 18 5X120 alüminyum jantlar ile 19 inç Araba Tekerlek |
|---|---|
| stil: | 2020 yeni tasarım |
| renk: | Siyah |

