Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
Araba Alüminyum Alaşımlı 18 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 18 inç özelleştirmek popüler araba alüminyum jantlar alaşım jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Yakıt - Verimli 16 "17" 20 "Offroad Araba Jant
| Ürün adı: | Yakıt - Verimli 16 "17" 20 "Offroad Araba Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Kırmızı |
Mercedes Araba Tekerlekleri için 5 Delik 19 inç Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Mercedes Araba Tekerlekleri için Yüksek Kaliteli 5 Delik Alaşımlı Jant Jantları 19 İnç Jantlar |
|---|---|
| renk: | gümüş |
| Delik: | 5,6 |
TS16949 SUV Hafif Kamyon için 18 inç Özel Jantlar OEM Kabul Edilebilir
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Bitiricilik: | Siyah, Parlak Siyah+Freze Penceresi+Krom Perçinler |
Beadlock ile Evrensel Araba 17 × 9 6 Delikli Döküm Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Beadlock ile Universal Car 17 × 9 6 Delikli Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Toyota Tacoma Tundra için 17 İnç 4 × 4 Alaşım Araba Tekerlekleri Jantları
| Ürün adı: | toyota tacoma tundra için 17 inç 4 × 4 6x139.7 alaşım araba tekerlekleri jantlar |
|---|---|
| stil: | 2022 yeni tasarım |
| Renk: | mat siyah veya özelleştirilmiş |
Kipardo 22 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 114.3mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garanti: | 3 yıl |
18 "19" PCD 5 × 114.3 Dökme Alüminyum Alaşımlı Offroad Araba Jant
| Ürün adı: | Yüksek kalite 18 19 inç araba jantları PCD 5x114.3 dökme alüminyum alaşım offroad araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Chevrolet Malibu için 18 inç 19 inç 5 Delik Araba Alaşım Jant Jantları
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 38 |
| Bitiricilik: | siyah tabanca gri |
5 Delik 18 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | 5 Delik 18 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

