Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
2020 satış sonrası araba alüminyum alaşım jant araba tekerlekleri alaşım jant 20 5x112 alaşım jant
| Ürün adı: | 2020 satış sonrası araba alüminyum alaşım jant araba tekerlekleri alaşım jant 20 5x112 alaşım jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
16 "17" 18 "19" Alüminyum Alaşımlı Kademeli Jantlar
| Ürün adı: | Toptan satış sonrası alaşım araba jant jant döküm jant 16 '' 17 '' 18 '' 19 |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Yakıt - Verimli 17 18 19 İnç 3 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | Çin üretici 2020 17 18 19 inç Dövme jantlar araba alaşım jantlar jant |
|---|---|
| Malzeme: | Alunimun, Alaşım |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Özel Alüminyum Alaşımlı 18 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş boyutu 17 18 araba alüminyum alaşım jantlar 17 inç satış sonrası jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Araba Jant Alüminyum Alaşım bmw çoğaltma Tekerlek Çin Jant
| Ürün adı: | Araba Jantı Alüminyum Alaşımlı bmw çoğaltma Jant Çin Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
A356.2 14 "17x7.0 18x7.5 Alüminyum Alaşımlı Jant
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirmek |
| Bitiricilik: | makine yüzü |
Krom Perçinli Alüminyum Alaşımlı 6 Delikli 4x4 Off Road Jantları
| PCD: | 139,7 mm, 150 mm |
|---|---|
| ET: | 18 mm, -12 mm |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
17 inç 6 × 139,7 PCD 5 × 150 4x4 Tekerlek Jantları
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirmek |
| Bitiricilik: | Krom / lehçe / fırça / machina yüz |
17 inç A356.2 Alüminyum Döküm 5x127 Alaşım Araba Jantları
| Ürün adı: | 17 inç orijinal fabrika alüminyum döküm alaşım araba jantı |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 60 ADET |
Alüminyum Alaşımlı PCD 5x150 Off Road Tekerlekler 17 İnç Kamyon Jantı
| İsim: | Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |

